DHK025-33 Te whānui o te kōhao mowhiti paheke USB 3.0 Ingiant 25mm me ngā hongere e rua mō te tohu USB 3.0 me ētahi atu tohu / mana
Whakaahuatanga Poto:
Mowhiti paheke USB – raupapa mowhiti paheke USB 3.0
Tohu USB paerewa 1-3, mōrahi 5 ngā hongere
Mowhiti paheke USB 3.0 DHK025-33 me te whānui o te kōhao paerewa 25mm, tuku tohu USB3.0 e rua ngā hongere me ētahi atu tohu/mana. He mea hanga motuhake te mowhiti paheke USB mō te tuku tohu USB, me ngā āhuatanga o te tuku tohu maha-hongere me te pumau. Ko te raupapa mowhiti paheke USB 2.0 me te raupapa mowhiti paheke USB 3.0 he raupapa matua e rua i hangaia hei aro atu ki ngā take o te kaha nui me te tino pai i waenga i ngā wāhanga pūnaha hurihuri. Ko te tuku raraunga tere te otinga hangarau pai rawa atu.
Taipitopito Hua
Ngā Tohu Hua
DHK025-33
Ngā tawhā matua
Te maha o ngā ara iahiko 33 Te pāmahana mahi "-40℃~+65℃"
Iahiko kua whakatauria 2A.5A.10A.15A.20A Makuku mahi <70%
Ngaohiko kua whakatauria 0~240 VAC/VDC Taumata tiaki IP54
Ātete ārai ≥1000MΩ @500VDC Rauemi whare Konumohe Konumohe
Te kaha o te ārai 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Rauemi whakapā hiko konganuku utu nui
Rerekētanga ātete hihiri <10MΩ Ngā whakatakotoranga waea mata Waea ngāwari kua whakamātaotia ki te Teflon tae me te waea kua werohia ki te tine
Te tere hurihuri 0~600rpm Te roa o te waea mata 500mm + 20mm
Te tuhi whakarāpopototanga hua paerewa:
DHK025