Mowhiti Paheke Poro Totoka Ingiant DHS034-1-10A mō ngā Waka Whakahaere Mamao
Whakaahuatanga Poto:
Taipitopito Hua
Ngā Tohu Hua
Mowhiti Paheke Porowhita Totoka Ingiant DHS034-1-10A mō ngā Waka Whakahaere Mamao,
Whakatakotoranga
DHS034-1-10A
Ngā tawhā matua
Te maha o ngā ara iahiko 1 Te pāmahana mahi "-40℃~+65℃"
Iahiko kua whakatauria 10A Makuku mahi <70%
Ngaohiko kua whakatauria 0~240 VAC/VDC Taumata tiaki IP51
Ātete ārai ≥500MΩ @500VDC Rauemi whare Kowiri tira
Te kaha o te ārai 500 VAC@50Hz,60s,2mA Rauemi whakapā hiko konganuku utu nui
Rerekētanga ātete hihiri <10MΩ Ngā whakatakotoranga waea mata 5A mō ia ara iahiko me te AF-0.35mm^2, okiokinga me te AF-0.15mm^2
Te tere hurihuri 0~300rpm Te roa o te waea mata 200mm + 15mm
Te Tuhi Whakatakotoranga Hua
whakaahuatanga-hua1
Tono kua tukuna
whakaahuatanga-hua2
whakaahuatanga-hua3
whakaahuatanga-hua4
Tō mātou painga
Wāhi wheketere
whakaahuatanga-hua5
whakaahuatanga-hua6
whakaahuatanga-hua7Whakatakotoranga
DHS034-1-10A
Ngā tawhā matua
Tau o ngā ara iahiko 1 Te pāmahana mahi "-40℃~+65℃"
Iahiko whakatauranga 10A Makuku mahi <70%
Ngaohiko whakatauranga 0~240 VAC/VDC Taumata tiaki IP51
Kaha ārai 500 VAC@50Hz,60s,2mA Rauemi whakapā hiko Metara utu nui
Rerekētanga ātete hihiri <10MΩ Whakatakotoranga waea mata 5A mō ia ara iahiko me te AF-0.35mm^2, okiokinga me te AF-0.15mm^2
Tere hurihuri 0~300rpm Roa waea mata 200mm + 15mm